קידום בגוגל for Dummiesאינדקס העסקים המושלם, כל האתרים כל העסקים והכל בחינם, פתח את האתר שלך עוד היום

    על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בכל שנה נפתחים במדינת ישראל חמישים אלף עסקים חדשים. על פי הנתונים, רק עשרה אחוזים מהעסקים החדשים מצליחים לשרוד את השנה הראשונה ורק חמישה אחוזים מהעסקים שורדים חמש שנים לפחות... אם אתם מתכננים לפתוח עסק חדש, הנתונים הללו מפחידים למדיי אולם אם העסק שלכם הוא אינטרנטי יש כמה פעולות פשוטות שתוכלו לעשות על מנת לצמצם פלאים את הסיכוי שגם העסק שלכם יפול קורבן לסטטיסטיקה העגומה.

פרסום אתרים בגוגל - פורטל קידום אתרים ופרסום אתרים בגוגל המוביל בישראל

הקהל הישראלי, שכידוע לכולם הוא קהל בעל חיבה עזה למוצרי טכנולוגיה מתקדמת, אימץ גם הוא לחיקו את מנוע חיפוש הוידאו העצום.

לצורך קידום האתר המומחה לקידום האתרים משתמש בשיטות שונות, רבים ממקדמי האתרים מפתחים שיטות וטכניקות משלהם ומטעמים עסקיים אינן מוכנים לחשוף את כל השיטות.

קטגוריות: אינדקס נותני שירות וכלים שיווקיים, בנית אתרים, משרדי פרסום, שיווק באינטרנט

לא כל מקדם אתרים ידוע לכתוב בעצמו ולכן סביר להניח שהאתר שלכם יקודם בעזרת קישורים בלבד וללא תוכן. הרבה מאוד אנשים לא מודעים לכן שצריך תוכן חדש באתר באופן קבוע.

אפליקציות - קורס פיתוח אפליקציות לאייפון / לאנדרואיד / לפייסבוק

חקר מקרה: מה קורה כשגוגל מחליט להעיף את האתר ממנוע החיפוש

ולמציאות הזו נחתה קבל מידע נוסף התמונה של יואב רוקח פן – ישראלי שחי בארה"ב, מחירו של פסק זמן, מותג ישראלי אהוב ומוערך, נמכר בישראל במחיר שלמעלה מפי שניים. ההיגיון הבריא אומר שמוצר אמור להימכר בארץ הייצור במחיר הנמוך ביותר, והתמונה הזו שוב חשפה את העצב החשוף והכואב והוכיחה שככל הנראה, חברת שטראוס מוכרת את מוצריה לספקים ישראליים במחיר יקר יותר מאשר לספקים מעבר לים – למרות עלויות השינוע.

המדריך המלא לשיווק במייל - כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול

עדכון מגוגל: גם כתיבה של פוסט אורח בבלוגים עשויה להוביל לעונש מגוגל

הסוד של קידום אתרים מוצלח הוא כאמור בחירת חברה מקצועית. את זה אפשר לעשות אם מקפידים על כללי המפתח ושמים לב למספר עקרונות מנחים. ראשית, רצוי לאסוף המלצות על חברות לקידום אורגני וליצור קשר עם הנציגים שלהן.

התנהלות שוטפת מול חברת קידום אתרים מחייבת מעקב אחר ביצועים. אפשר לבקש מהחברה דו"חות מסודרים על תוצאות הקידום, להשוות בין מאמצי קידום בפלטפורמות השונות ולבצע התאמות לפי הנתונים הקיימים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *